«

»

okt. 09

Alustame algusest

Kuldsesse sügisesse on lisandunud vihmasabinaid ja õhtud hämarduvad iga päevaga üha enam. Seepärast on sügis üks imeline aastaaeg, mil on võimalik leida rohkem aega endasse vaatamiseks. Ilmad küll enam väga värskes õhus liikuma ei kutsu, kuid sellegipoolest ei tule jääda vaid koju küünlavalgele.

Jätkame regulaarsete joogatundidega Tallinnas nii lastele, kui täiskasvanutele, täpsema info leitav KalliKodu FB-s.

uba on toimunud ka uue hooaja esimene joogarõõmus peretund. Järgmine väga uudses kuues kohtumine on peresid ootamas juba õige pea!

21.oktoobril kell 11.00-12.30 toimub Dharamsaalis, Liivalaia 11/1-14

PEREHOMMIK JOOGA JA GONGIGA.

Ühisel teekonnal on võimalik kogeda loovat liikumist, tunda rahulolu mängudest ja lugudest ning kogeda avardumist armastavas keskkonnas. Lubades südamel rääkida, koos kõige kallimatega.

Lisainfo ürituse kohta leiad Laste Joogaruum Hingelind FB-s.

Eriliselt südantsoojendav on jagada rõõmu KUNDALINI JOOGA ALGAJATE KURSUSE kohta, mis stardib Raplamaal!

Oktoobrist-detsembrini toimuvad Varbola koolimajas teooria+praktika tunnid, kus on võimalik saada ülevaade kundalini jooga filosoofiast ja tehnoloogiast. Osalejatel on võimalik saada täpsemat teavet kehalukkude ja fookuspunktide, erinevate hingamistehnikate, mantra ja meditatsiooni ning energiakeskuste ja 10 keha kohta.

Esimene kohtumine toimub 12. oktoobril kell 18.30.

Lisainfo ürituse Facebooki lehel.

Luba Hingel hingata ja heliseda!

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>